Черги з п’ятої ранку – як кропивничани купують нову марку з русскім кораблем (ФОТО)

12:58, 23 Травня, 2022

Сьогодні, 23 травня, в обіг виходить нова марка під назвою «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!». У Кропивницькому бажаючі придбати її займали черги ще від світанку.

Укрпошта повідомляє, що сьогодні по всій країні о 14:00 стартує продаж марки «Русскій воєнний корабль… Всьо!». Кожен зможе купити марки, листівки та конверти з нею у будь-якому міському відділенні чи райцентрі. Онлайн-продаж стартуватиме завтра на декількох онлайн-майданчиках.

«Зверніть увагу, оскільки сьогодні відбудеться церемонія спецпогашення, ви зможете поставити штемпель першого дня у головпоштамтах свого міста», – зазначають у компанії.

На Головпоштамті у Кропивницькому чергу почали займати із самого рання: люди вишикувалися перед ще закритими дверима з п’ятої ранку. Щоб не створювати натовпу, людей почали записувати у зошит. Кропивничанка Олександра Вєнчик прийшла до Головпоштампу о 9 ранку, проте у списку була вже під номером 152.

Venchik5

«Люди постійно приходять, записуються і йдуть: хто у своїх справах, а хто займати черги в інших відділеннях. Я прийшла в центральне, тому що я тут якраз поруч була у справах, та й вважаю, що тут більше марок буде у продажу, ніж в інших відділеннях», – розповіла вона «Гречці».

В самому Головпоштамті людей чекає небагато – 10-15. Проте у списку за новою маркою станом на 13:00 записано було вже 460 людей.

 Venchik

Вже з наближенням часу продажу людей збирається все більше.

ven4ik3

Як виявилося, Олександрі вдалося купити і першу марку, присвячену подіям на острові Зміїному – «Русскій воєнний корабль, іді … !». Їй пощастило придбати її в інтернет-магазині попри те, що сайт постійно «зависав» і не пропускав платіж. «Планую зібрати всі українські марки воєнного часу в колекцію і подарувати своєму синові на весілля. Зараз йому сім років», – поділилася Олександра Вєнчик.

Як повідомляла «Гречка», через попит на продаж другої української марки про русскій воєнний корабель ввели обмеження.

Останні новини по темі
Вірус мавпячої віспи: що варто знати?
mavp vispa
nevidomyj
19-річного колаборанта з Харкова суд у Кропивницькому зобов’язав вивчити гімн України
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024