Воду у селищі Новому дають за графіком – у чому причина

14:36, 23 Травня, 2022

У селищі Новому у Кропивницькому від позаминулого тижня вода подавалася за графіком: по три години зранку і три – ввечері. «Гречка» дізналася, в чому причина і коли нормальне постачання води відновлять.

Послуги водопостачання мешканцям селища надає міське комунальне підприємство «Теплоенергетик». Мешканка Нового Світлана розповіла «Гречці», що з позаминулого тижня воду дають за графіком: з 5:30 до 8:30 і з 18:00 до 21:00. У самому «Теплоенергетику» їй назвали декілька причин.

«Спочатку казали, що бракує води. Потім що начебто змінюють насос – хоча минуло річ теж була проблема з водою і теж казали, що насос змінюють», – поділилася Світлана.

У міські раді Кропивницького пояснили, що на водогоні прорвало трубу одночасно у декількох місцях, і воду вимикали для ремонту. Потрібно було осушувати окремі ділянки водогону, тому водопостачання перекривали на час робіт. «Був складний прорив. Та із 23 травня вдень воду на селищі вже не відключатимуть», – відповіли у міськраді.

При цьому уточнили, що ще деякий час воду відключатимуть новенцям уночі: це потрібно для наповнення резервуарів після відновлювальних робіт.

Всім абонентам централізованого водопостачання радять на всяк випадок мати запас води – адже російські війська продовжують щодня обстрілювати територію України.

Раніше «Гречка» пояснювала, як можна знезаразити воду в домашніх умовах.

Останні новини по темі
Автобусний маршрут №46 «Селище Гірниче – Новомиколаївка» відновлює роботу
46 copy copy
poteplinja traven
Коли знову чекати потепління на Кіровоградщині (ДОПОВНЕНО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024