Після вибуху газу на Попова: мешканці першого під’їзду зможуть повернутися у квартири

16:59, 24 Травня, 2022

Мешканці частини квартир будинку у Кропивницькому, в якому 2 лютого вибухнув газ, вже найближчим часом зможуть повернутися додому.

Як повідомляє заступник міського голови Олександр Мосін, станом на 24 травня у багатоповерхівці завершили аварійні роботи, наразі облаштувують будівельні конструкції на місці пошкоджених.

«Тривають роботи з під’єднання квартир першого під’їзду до всіх інженерних комунікацій: газ, вода, електропостачання. Щойно комунікації будуть під’єднані, мешканці першого під’їзду зможуть повернутися до своїх осель», – сказав він

Водночас мешканці квартир №4 і №8, які були сусідніми до епіцентру вибуху, змушені будуть почекати довше. Тут наразі відновлюють опорні конструкції будинку. Після відновлення плити між другим і третім поверхами під’єднають інженерні комунікації. Відремонтують ліфти у першому, третьому й четвертому під’їздах, а в другому – встановлять новий.

Нагадаємо, що загалом мали тимчасово відселити на період аварійно-відновлювальних і ремонтних робіт в будинку мешканців 71 квартири.

Раніше «Гречка» повідомляла. що мешканці багатоповерхівки на Попова, чиї квартири постраждали через вибух газу, отримують компенсацію за найм житла на час ремонту. 

Останні новини по темі
На війні Кіровоградщина втратила ще трьох захисників (ДОПОВНЕНО)
zahusnuk ukr
mutnucya
Як подати декларацію для гумвантажів в електронній формі
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024