Якими цьогоріч будуть останні дзвоники у Кропивницькому

16:43, 26 Травня, 2022
dzvin

Для більшості школярів Кропивницького навчальний рік закінчиться уже 31 травня, повідомили в управлінні освіти міськради. Кожен заклад підготував свій формат «Останнього дзвоника», який цьогоріч відбуватиметься дистанційно.

 

«Майже у всіх школах наші учні закінчують навчальний рік  31 травня, таких закладів – 35. Школярі ще п’яти закладів завершать навчальний рік 1 червня. Свято Останнього дзвоника пройде дистанційно, кожен навчальний заклад продумав і підготував свій формат цього заходу –  це і завчасно підготовлені відео, онлайн зустрічі із класними керівниками та адміністрацією, або вечірні зустрічі разом із батьками», – розповіла начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

За її словами, з 1 червня також розпочинається робота гуртків на базі навчальних закладів загальносередньої освіти. Здебільшого, це школи в яких є укриття.

«До роботи  гуртків долучаються і стаціонарні заклади позашкільної освіти, ми будемо  співпрацювати також із закладами культури, і фізкультури, і спорту — це наша загальна справа. Робота буде розпланована на всі три літні місяці», – зауважила пані Костенко.

«Гречка» нагадує, всеукраїнський останній дзвоник для школярів проведуть в онлайні.

 

Останні новини по темі

Влітку відновлять рух вузькоколійкою за маршрутом Гайворон-Голованівськ (ФОТО)

vuzkokol avto0
1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Наїзд автобуса на вантажівку: шукають очевидців смертельної ДТП у Новоукраїнському районі

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023