Якими цьогоріч будуть останні дзвоники у Кропивницькому

16:43, 26 Травня, 2022

Для більшості школярів Кропивницького навчальний рік закінчиться уже 31 травня, повідомили в управлінні освіти міськради. Кожен заклад підготував свій формат «Останнього дзвоника», який цьогоріч відбуватиметься дистанційно.

 

«Майже у всіх школах наші учні закінчують навчальний рік  31 травня, таких закладів – 35. Школярі ще п’яти закладів завершать навчальний рік 1 червня. Свято Останнього дзвоника пройде дистанційно, кожен навчальний заклад продумав і підготував свій формат цього заходу –  це і завчасно підготовлені відео, онлайн зустрічі із класними керівниками та адміністрацією, або вечірні зустрічі разом із батьками», – розповіла начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

За її словами, з 1 червня також розпочинається робота гуртків на базі навчальних закладів загальносередньої освіти. Здебільшого, це школи в яких є укриття.

«До роботи  гуртків долучаються і стаціонарні заклади позашкільної освіти, ми будемо  співпрацювати також із закладами культури, і фізкультури, і спорту — це наша загальна справа. Робота буде розпланована на всі три літні місяці», – зауважила пані Костенко.

«Гречка» нагадує, всеукраїнський останній дзвоник для школярів проведуть в онлайні.

 

Останні новини по темі
Влітку відновлять рух вузькоколійкою за маршрутом Гайворон-Голованівськ (ФОТО)
vuzkokol avto0
Fan0
Вже друга лікарня у Кропивницькому отримала хірургічне обладнання від «Файно Маркет»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024