Майже 5 мільйонів гривень компенсують мешканцям області за прихисток переселенців

14:31, 27 Травня, 2022

4945 мешканців Кіровоградської області отримають за квітень компенсацію за безкоштовний прихисток вимушених переселенців.

Про це повідомлє Кіровоградська обласна військова адміністрація з посиланням на директорку департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Ольгу Довжук.

Компенсацію мешканці області отримають відповідно до урядової програми про компенсацію власникам житла за безкоштовне розміщення переселенців.

«Спеціалісти департаменту узагальнили інформацію від територіальних громад області. Розрахунки направлені до Мінрегіону та міжнародної організації-донора», – каже посадовиця.

Загальна сума компенсації за квітень витрат 4945 власників житла становить 4 млн 852,1 тис. грн.

Після підписання відповідного розпорядження Кабміну і надходження коштів до області, їх направлять на карткові рахунки власників житла.

«Гречка» нагадує, як у Кропивницькому отримати компенсації витрат за прихисток переселенців.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому на базі обласної лікарні створять Анатомічний музей (ВІДЕО)
anatom muzei
DSC 0812
Медики «екстренки» отримали обласні відзнаки (ФОТО)
Читайте також

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024

Після обшуків в Кіровоградській обласній прокуратурі Вищий антикорупційний суд наклав арешт на мобільний телефон ймовірно довіреної особи Юрія Ковальова — першого заступника кер...

17:24, 15 Липня, 2024