Про українську сміливість: ініціативні містяни оновили стелу на набережній Кропивницького (ФОТО)

19:59, 28 Травня, 2022

У Кропивницькому пара містян Дмитро Богданов та Аліна Маркіна вирішили оновити бетону стелу і підтримати міжнародну рекламну кампанію про сміливість українців.

 

Аліна Маркіна та Дмитро Богданов ініціювали толоку, зібравши 14 людей для втілення ідеї. Оновити вирішили бетонну плиту, яка знаходиться на набережній Інгулу в центральній частині Кропивницького..

bulo2

Разом містяни пофарбували цю бетонну плиту на набережній у жовтий колір та зробили напис про сміливість українців, яка є слоганом міжнародної кампанії.

«14 людей і бажання зробити щось гарне трохи покращили набережну у Кропивницькому. А ще більше 10 мішків церезіту, 12 літрів фарб й купа годин роботи. Бо покращення – то важка праця», – прокоментував Дмитро Богданов.

На стелі тепер видніється напис Be brave like Ukraine – «Будь сміливою (сміливим) як Україна».

bulo3

Це один зі слоганів міжнародної рекламної кампанії, в рамках якої по всьому світу прославляють сміливість українців у боротьбі проти російських загарбників.

На зворотньому боці боетонної плити цей же напис зроблено українською.

bulo4

bulo5

 Раніше «Гречка» повідомляла, хто увійшов до консультативної ради, яка керуватиме перейменуванням топонімів і демонтажем пам’ятників, пов’язаних із Російською імперією та Радянським Союзом.

Останні новини по темі
Пільги при оформленні біометричних паспортів у Кропивницькому – хто може скористатися
pasport zakordon
Kolabor golov1
Перейшов на бік ворога: у Голованівському районі викрили мародера-колаборанта
Читайте також

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024