У Кропивницькому розробили телеграм-бот для зручного пошуку пального по Україні

10:01, 01 Червня, 2022

Кропивницькі працівники ІТ-компанії EVNE Developers розробили телеграм-бот EVNE Energy, через який можна відслідковувати наявність різного палива на заправках в режимі онлайн по всій країні.

Як пояснив директор компанії Роман Бондаренко, телеграм-бот дозволяє відфільтрувати пошук за видом палива, та способом оплати (готівкою, безготівково чи талонами) та доступністю – для приватних осіб чи лише для спецтранспорту.

«Перевіряти наявність пального можна через додатки мереж заправок, проте важко перевірити, чи наявне пальне для спецтранспорту, чи для приватного. На це йде багато часу, тож ми за два тижні розробили такий бот, який це дозволяє робити швидко і зручно», – розповів він.

Програма бере інформацію з відкритих джерел стосовно мереж ОККО, БРСМ, Aвіас, Socar, та у компанії пояснили, що працюють над розширенням списку мереж.

Користувачам бот додатково дає посилання на мапу з локацією обраної станції з пальним.

Бот EVNE Energy є безкоштовним, проте його утримання потребує ресурсів. Тож у телеграм-боті крім іншого є можливість задонатити – половина суми піде на власне вдосконалення платформи, а половину буде перераховано на потреби Збройних Сил України.

Скористатися телеграм-ботом EVNE Energy можна за посиланням https://t.me/EDenergybot

 Як повідомляла «Гречка», мешканці Кіровоградщини скаржаться на завищені ціни на пальне та відмову у виборі засобів розрахунку на деяких АЗС.

Останні новини по темі
Цьогоріч у Кропивницькому понад тисяча випускників і 135 медалістів
schkolari
voda2
Де завтра не буде води в Кропивницькому
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024