Київська компанія зробить проєктні пропозиції будівництва житла для переселенців у Кропивницькому

15:25, 03 Червня, 2022

Київська будівельна компанія ТОВ «Б19» сформує проєктні пропозиції будівництва житла для вимушених переселенців у Кропивницькому. Сьогодні, 3 червня, представники будівельної компанії виїхали оглянути земельні ділянки, на яких планується зведення п’ятиповерхівок.

Про це повідомляє обласна військова адміністрація, де сьогодні і відбулася робоча нарада з будівельною компанією. Вивчали пропозиції з сучасних технологій в житловому будівництві.

«Компанія є експериментальним майданчиком Київського національного університету будівництва та архітектури. Наше виробництво дозволяє будувати будинки із тришарової залізобетонної панелі. Підприємство є одночасно і виробником, і забудовником», – каже директор ТОВ «Б19» Ігор Папуч.

За його словами, завдяки модульній технології будівництва та швидкомонтованій системі, зведення будинків скорочується вдвічі.

Відомо, що після огляду земділянок представниками ділянок, далі міська рада надасть будівельникам технічне завдання та вихідні дані, аби вони могли сформувати проєктні пропозиції.

«Гречка» нагадує, у Кропивницькому планується побудувати 2000 квартир до кінця цього року. Заплановане зведення 20 п’ятиповерхівок на вулиці Генерала Жадова та по проспекту Університетському.

 

Останні новини по темі
«Мегабанк» визнали неплатоспроможним – що робити вкладникам
megabank
dim copy copy copy copy
У громаді на Кіровоградщині просять надсилати пропозиції купівлі житла для лікаря-хірурга
Читайте також

Кропивницький регіон долучився до проєкту «Укрпошта.Аптека», в рамках якого можна замовити доставку ліків до найближчого поштового відділення. Для цього достатньо мати телефон. ...

10:30, 18 Липня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 18 липня, через аварійні роботи жителі мікрорайону Радист тимчасово залишилися без води....

10:09, 18 Липня, 2024

Вихованець кропивницького футболу та колишній півзахисник збірної України Євген Коноплянка оголосив про завершення кар’єри футболіста....

10:03, 18 Липня, 2024