Кропивницький гурт разом з лікарями заспівали про війну (ВІДЕО)

11:57, 07 Червня, 2022

Кропивницький музичний гурт «Техніка безпеки» записали спільно з лікарями обласної лікарні пісню про війну. Наразі планують зняти до неї кліп.

Соліст гурту «Техніка безпеки» Борис Дрибін працює в отоларингологічному відділенні Кіровоградської обласної лікарні.  Як передає «Суспільне», він написав текст пісні, до виконання якої разом з гуртом запросив і колег-лікарів.

Пісня описує життя України в умовах війни. Як пояснив Борис Дрибін, текст написав російською, адже пісня є посилом для росіян.

«Мені хотілося би, щоб ті люди, які там, за поребриком, почули цю пісню. Щоб зрозуміли, що тут відбувається. Хотілося б, щоб вони почули – і це їх якось би зачепило», – розповів він.

Колеги музиканта розповіли, що репетирували пісню після роботи. Це дозволяло відволіктися від лікарняної буденності і спробувати щось нове.

«Я ніколи не співала. Я звикла весь час бути в роботі, серед пацієнтів. А тепер це для мене щось нове», – поділилася завідувачка опікового відділення обласної лікарні Наталія Корчака.

Тепр на записану пісню музиканти планують зняти кліп.

Раніше кропивницькі вчителі записали кавер на пісню співака Wellboy «Гуси» та відзняли кліп для своїх випускників.

Останні новини по темі
Жителів області просять повідомляти про незаконні посіви маку і коноплі
13 08 21 konopl 1
vush
До рейтингу 200 вишів України потрапили університети з Кропивницького
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024