В Олександрії підвищили вартість проїзду в автобусах

12:54, 09 Червня, 2022

В Олександрії виконком затвердив нові тарифи на перевезення пасажирів у міському автобусному транспорті загального користування. Тариф почне діяти з 15 червня.

Про це повідомляє Олександрійська міськрада.

9 червня виконавчий комітет ухвалив рішення затвердити такі тарифи на перевезення: у межах Олександрії в розмірі до 12 грн, на маршрутах №№ 81/2, 81/3, 81/4, що курсують до селища Олександрійського, – до 18 грн.

З проханням підвищити тариф на проїзд звернулися перевізники. Це пов’язано зі значним ростом цін на паливно-мастильні матеріали, питома вага яких у складі тарифу становить понад 60%.

Начальник управління економіки Ростислав Черевашко розповів, що через воєнний стан та ускладнену логістику вартість дизельного палива збільшилась на 78%, пропану – у два рази, запчастини, автошини, акумулятори, мастила здорожчали у два-три рази.

До речі, перевізники в Олександрії подали розрахунки та запропонували ціну на проїзд 17-18 грн по місту і 21 грн – до селища Олександрійського.

Аналогічна ситуація з підвищенням вартості проїзду спостерігається і в інших містах України: Кременчуці, Чернігові проїзд зріс до 12 грн, у Києві – від 12 до 15 грн, також розробляються проєкти в інших містах, де перевізники пропонують проїзд від 14 грн.

«Гречка» нагадує, у травні в Кропивницькій міськраді казали, що питання підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті не розглядається.

Фото Олександрійської міськради

Останні новини по темі
За незаконну рубку дубів житель області постане перед судом
suddi
narkopol1
Вдома у мешканця Кропивницького виявили метадон та 52 кущі наркорослин (ФОТО)
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024