Окупанти вивозять українське зерно – вантажівку з кіровоградськими номерами помітили в Криму (ФОТО)

13:57, 09 Червня, 2022
zern0

Вантажівки з номерами декількох областей України, наповнені зерном, помітили у тимчасово окупованому росією Криму – вони рухалися колонами під конвоєм російських військ.

Про це повідомляють «Крим. Реалії». Вантажівки із зерном направлялися із материкової частини України на тимчасово окупований півострів. Рух йшов колонами по 5-10 машин, з яких більшість з українськими номерами. Зафіксували машини з номерами ВА – Кіровоградської, ВТ – Херсонської, АР – Запорізької, ВЕ – Миколаївської, ВН – Одеської, АЕ – Дніпропетровської областей.

«Колони машин з українськими номерами супроводжують російські військові вантажівки, позначені літерою Z – символом вторгнення росії в Україну. У зворотний бік на виїзд із Криму автомобілі йдуть без вантажу», – йдеться у повідомленні.

zern2

Білу вантажівку з номерами серії ВА зафіксували у селищі Біюк-Онлар (радянська назва селища – Октябрське). Вона була припаркована в колоні на узбіччі траси, яка направлялася в сторону Сімферополя.

zern

Протягом п’яти годин кореспондент нарахував на трасі від Сімферополя до Джанкоя 24 вантажні автомобілі з українськими номерами, які рухаються в обох напрямках.

Як інформувала «Гречка», в тимчасово окупованому Мелітополі озброєні російські загарбники зайшли на підприємства кропивницької «Гідросили».

Останні новини по темі

Громадські обговорення зміни використання земельної ділянки під будівництво багатоповерхівки відбудуться у Кропивницькому

zem dil
suddi

За незаконну рубку дубів житель області постане перед судом

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023