Кропивницький військовий створив петицію щодо обов’язкового навчання азів першої медичної допомоги

10:21, 11 Червня, 2022

8 червня розпочався збір підписів під петицією, розміщеною на офіційному інтернет-представництві президента України, про проходження курсу першої медичної допомоги для вчителів та школярів старших класів.

 

Її автор – кропивницький волонтер та військовослужбовець Юрій Козачінський.

«З метою підвищення рівня життя та здоров’я учнів, студентів та педагогічних працівників від можливих ракетних, авіа ударів, диверсійних дій слід провести обов’язкове навчання курсу першої медичної допомоги для усіх учителів шкіл та викладачів вишів, – йдеться у тексті. – Треба забезпечити усі класи та приміщення, де проходить навчальний процес, необхідними засобами першої медичної допомоги».

Проводити навчання курсу тактичної медицини для учнів старших класів, студентів коледжів автор петиції пропонує в рамках окремого курсу.

Із необхідних для набуття чинності 25000 голосів зібрано 209. Підписувати петицію можна протягом найближчих трьох місяців.

 

Останні новини по темі
Відновила роботу програма розширення можливостей жіночого підприємництва
2 06 11 22
klyuchi ot kvartiry
У Кропивницькому двом лікаркам планують надати службове житло
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024