У Кропивницькому планують переобладнати громадські приміщення під житло для переселенців

18:51, 15 Червня, 2022

Для потреб вимушених переселенців планують переоблаштувати застарілі громадські приміщення під придатне житло. Реновацію будівель робитимуть у співпраці із Агентством з питань біженців ООН.

Як повідомляє Кропивницька міська рада, 15 червня секретар міської ради Олег Колюка обговорив із керівником польового офісу управління гуманітарними справами ООН Едуардом Тауілом питання розселення вимушених переселенців та підготовки наданих їм приміщень до зими.

«Всі будівлі, де вже проживають внутрішньо переміщені особи, мають опалення. Місто отримало завдання підготуватися до розселення ще 5,5 тисяч вимушених переселенців. Це досить складне завдання, адже ресурси міста обмежені», – пояснив Олег Колюка.

Едуард Тауіл зазначив, що реалізувати це завдання можна, облаштувавши громадські приміщення під житло. Реновація застарілих приміщень полягає не лише в заміні вікон, а й в оновленні мереж, заміні теплових пунктів, встановлення сучасних лічильників тощо.

Це великий об’єм робіт для міського бюджету, тому до співпраці планують залучити Агентство ООН у справах біженців. Тож міська рада готує список відповідних приміщень у Кропивницькому, який далі передадуть в регіональний офіс агентства.

Як повідомляла «Гречка», раніше оприлюднили кілька архітекторських пропозицій соціального житла для вимушених переселенців у Кропивницькому.

Останні новини по темі
Кропивницький легкоатлет завоював нагороду на міжнародному турнірі в Німеччині
258814DA 6EE8 434E A363 780FC45A0C38
Spilno1
Стартував другий етап програми ЮНІСЕФ для переселенців з дітьми – як зареєструватися (ВІДЕО)
Читайте також

На Кіровоградщині оголосили підозру водієві, який на вихідних пʼяним скоїв ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній юнак....

11:47, 18 Червня, 2024

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024