Кропивницький попрощався з героєм російсько-української війни (ФОТО)

15:12, 06 Липня, 2022
litvin0

 6 липня у Кропивницькому провели в останню путь військовослужбовця Олександра Литвина. Олександр загинув у лютому 2022 року, проте лише зараз рідні та близькі змогли попрощатись з військовослужбовцем.

Як розповіли сослуживці, до Збройних сил Олександр Литвин прийшов зі структури МВС, за його плечима служба в різних спецпідрозділах поліції. Вже у війську виконував важливу роботу – разом з побратимами знищував ворога, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

litvin1

Олександр виріс у Кропивницькому в мікрорайоні Кущівки, з дитинства відвідував гурток «Патріот» у рідній школі. Про це «Гречці» розповів Володимир Король, працівник Кущівської гімназії №30.

– Десь у душі я задоволений тим, що мої хлопці, а серед них і Саня, здобули український дух, захищають нашу державу. Вони полягли за наших дітей, яких нищать російські загарбники. Вони полягли, щоб ми жили, – говорить Король.

litvin2

Єпископ Кропивницький та Голованівський ПЦУ Марк провів панахиду за загиблим. Він подякував воїну за жертовну любов, Богові й батькам – за «сина світла».

– Так ми втрачаємо дуже світлих і мужніх людей, вони янголами підносяться на небеса. Виконують свою дуже важливу і почесну місію, яку, певно, заклав у них Бог ще від народження. Через батьків виховав у них любов до своєї країни, до своєї родини. Бо лише та людина, яка знає, що таке жертовна любов, здатна на таки подвиги, щоб подолати в собі страх смерті, і йти на передову протистояти осатанілому російському агресору, – сказав єпископ.

litvin

Поховали Героя на Далекосхідному кладовищі Кропивницького.

Редакція «Гречки» висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять!

Останні новини по темі

Громада на Кіровоградщині шукає ідеї для конкурсу стріт-арт проєктів

stritart
2022 07 06 bayrakt

У Кропивницькому запустили лотерею «Байрактарочка»

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023