Фінансова підтримка малого і середнього бізнесу на Кіровоградщині – як отримати?

14:59, 11 Липня, 2022

На Кіровоградщині триває конкурс проєктів малого і середнього бізнесу, на втілення яких надають фінансову допомогу від Регіонального фонду підтримки підприємництва.

Як пояснили в обласній адміністрації, участь у конкурсі можуть взяти підприємці, які зареєстровані і працюють на Кіровоградщині – зокрема і вимушені переселенці та учасники АТО/ООС.

Фінансова підтримка від фонду на бізнес-проєкти дається або як безвідсоткове мікрокредитування до трьох років, або як часткова компенсація. Частково компенсувати за рахунок фондової допомоги  можна банківські відсотки за кредитами, взятими на інвестиції, але не більше 100 тисяч гривень на рік.

Безвідсоткове мікрокредитування розміром до 500 тисяч гривень надається для діючого бізнесу, до 100 тисяч – для новоствореного бізнесу чи ФОПу.

Пріорітетними напрямками для конкурсу є:

  • впровадження екологічних технологій;
  • виробництво фармацевтичної продукції, засобів особистої гігієни тощо;
  • створення нових або розширення діючих виробництв;
  • переробка сільгосп продукції, виробництва товарів та їх фасування;
  • меблеве виробництво;
  • виробництво одягу чи фурнітури, будівельних матеріалів;
  • овочівництво, садівництво, тепличне господарство;
  • розвиток ІТ-сектору та креативних індустрій;
  • підтримка малого підприємництва у сільській місцевості: пасажирські перевезення, ЖКГ, зелений туризм, побутове обслуговування тощо.

Заявки приймають до 15 липня 2022 року у Регіональному фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області (місто Кропивницький, вулиця Тараса Карпи 84, кімнати 417, 419). Контактні телефони (0522)24-08-86, (050)224-08-86, пошта – rfpp@email.ua. Деталі конкурсу розміщені на офіційному порталі «Кіровоградщина бізнесова».

Останні новини по темі
Стати швачкою за три місяці: безробітних запрошують на безплатне навчання
vyluzi nazvu
Жителів Кропивницького знайомитимуть на честь кого перейменовані міські вулиці
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024