Дружба музики та шуму: у Кропивницькому дітям допомагають подолати стрес мистецтвом (ФОТО, ВІДЕО)

15:23, 22 Липня, 2022
photo1658490540 2

 

Щосереди у “Гончаренко центрі” проходять безкоштовні музично-мистецькі заняття “Дружба музики та шуму”. О 12:00 для дітей віком 5-7 років та о 13:00 для дітей 8-13 років, де вони малюють,співають, танцюють, тощо.

 

Ці зустрічі можливі завдяки вчительці-переселенці Марині Кашлаковій, яка має освіту піаністки та має 20-річний досвід викладання.

На момент 24 лютого Марині разом із сім’єю, як і в 2014 році, довелося покидати свою домівку у Словянську.

photo1658490540 1

Наразі на заняття ходять приблизно 15 дітей у старшу групу і 10-13 у молодшу. Наповнення груп різне: є як місцеві діти, так і з Луганська, Харкова, Києва, Лимана та інших міст. Дехто з учнів вже встиг повернутися додому, але і з ними Марина підтримує зв’язок.

Ці заняття не схожі на навчання у музичній школі. Тут музика стає доступнішою, для цього використовують тонові дзвіночки, pen tapping (вистукування ритму ручкою), боді перкусію (мистецтво грати музику без музичних інструментів) , діти складають плейлисти, співають, постійно пробують щось нове.

 

 

photo1658490540 6

“Моя професія не стоїть на місці. В неї дуже багато форм та багато можливостей зробити це і формою релаксу, і зоною розвитку, і самореалізацією у дитини, і гарним доповненням продовж будь-якого дня”,– відзначила Марина Кашлакова. – “Ми займаємось музикою, імпровізуємо, робимо те, що, на жаль, я, працюючи вчителем у музичній школі, не завжди встигаю зробити. І ось вільного поводження з музикою в людей, які вчаться в музичній школу, на жаль, немає.. Ми, «класики», були позбавлені цього у свій час. Дуже шкода, що в звичайних школах не проводяться такі заняття. Я думаю, що ось так витрусити свою енергію та поділитися нею піся уроків було б класно”.

Такі альтернативні методи не тільки краще заохочують дітей, але і дозволяють краще “випустити пар”.

“ Кожен день є за що дякувати близьким, рідним, дітям, які приходять. І я знаю, що наша з ними зустріч закінчиться, але наступної середи ми зустрінемось знов”, – каже викладачка.

Радомира Ткаченко

 

Останні новини по темі

У Гайвороні облаштують житло для вимушених переселенців на базі колишньої лікарні

dim
Pobuzskiy strit art1

У Побузькій громаді створили п’ятиметровий стріт-арт (ФОТО)

Читайте також

Наближаються зимові свята. І саме зараз хочеться посмакувати смачним і запашним печивом з тонким ...

11:08, 3 Грудня, 2023

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023