Військовослужбовиць запрошують випробувати нову форму від кропивницького бренду

16:50, 31 Серпня, 2022

У Кропивницькому засновниця бренду військового спорядження “Fox” шукає жінок-військовослужбовиць, які готові випробувати на собі її нові розробки тактичних штанів та кителів. Після “випробувань” моделі зможуть залишити форму собі.

Марія Боцман засновниця “Fox” розповіла “Гречці”, що вона разом зі своєю командою розробили прототип військового одягу, орієнтуючись саме на анатомію жінок.

“Ми приміряли його самі, поприсідали, походили. Але як воно буде насправді для дівчат-військових на практиці ми ж самі не можемо оцінити. Наприклад, наскільки розроблені під жінок деталі одягу, ті ж наколінники, кишені та інше, будуть для них функціональні. Нам важливо отримати справжній відгук від тих, хто випробує його на собі у своїй службі”.

Для того аби отримати реальний фітбек команда “Fox” вирішила запропонувати військовослужбовицям взяти розроблені моделі, покористуватися ними на службі та потім висловити свої враження, вказати на недоліки, чи можливо додавання якихось деталей.

“Хочеться не просто, щоб воно було гарненька, а саме, щоб було максимально функціонально та зручно”, – наголосила Марія.

Для цього шукають трьох бажаючих, бажано різних за типом фігури, віком та комплекцією. Важливо аби вони наразі служили у Кропивницькому чи в області.

“Хочеться, щоб вони спочатку до нас прийшли, ми змогли їх обміряти, показати їм те, що ми маємо і, можливо, перед відшивом вони ще б нам вказали на деякі деталі, які ми не врахували. Потім вже відшити і віддати дівчатами тестувати”, – зазначає засновниця бренду.

Через певний час майстрині запросять дівчат, аби ті поділилися своїми враженнями, зауваженнями, побажаннями та пропозиціями.

Дівчатам пропонують випробувати поки що тактичні штани і кітель. Потім планують ще доопрацьовувати і готувати для жінок бушлати та інше.

Зараз  команда “Fox” вже активно реалізує виробництво чоловічої форми. Однак Марія Боцман зауважує, що її спочатку скопіювали за існуючими зразками, а вже потім почали теж вдосконалювати. Для її виробництва використовують якісні, нитки, тканину та враховують особливості посадки.

“Наразі ми відправляємо вже чоловічу форму й отримуємо дуже позитивні відгуки, щодо якості та функціональності. Чимало вже було повторних замовлень.”

Нині ж в Україні не закрите питання по жіночій формі, тому команда кропивницького бренду направила всі сили на його розробку.

Загалом же бренд “Fox” почався із відшиву плитоносок на волонтерських засадах. Свою діяльність розпочали орієнтовно за тиждень після повномасштабного вторгнення.

“Я зустріла людину, в якої брат служить ще з 2014 року. Йому потрібна була плитоноска. На той час я навіть слова такого не чула, бо займалася раніше відшивом жіночого одягу. Так, як я технолог-конструктор, то вирішила прийняти цей виклик і взялася спробувати розробити необхідну річ. У цієї знайомої вдома була швейна машинка, на якій ми й створили першу свою плитоноску. Потім зрозуміли, що їх потрібно більше і почали шукати шляхи, як це можна реалізувати, бо на одній машинці, то не є реально”, – розповідає Марія.

Тоді жінки звернулися до 14-го училища, адже знали, що там є такі необхідні їм швейні машинки. На волонтерських засадах там і продовжили роботу. Знайшлися люди, які збирали кошти на тканину та надавали її майстриням.

“Військові були дуже задоволені. Говорили, що ми робимо нереально класні речі в таких умовах.”

Такі відгуки були дуже важливими для жінок і надихнули продовжити справу уже в більших масштабах.

“Почали відшивати не тільки плитоноски, але й інше спорядження. А далі вже взялися і за форму. Ми зрозуміли, що вже можемо позиціонувати себе як бренд. Запустили сторінку в Instagram і ось ми тепер повноцінно функціонуємо, розробляємо нові зразки форми, зокрема особливу увагу наразі приділяємо саме жінкам-військовим”, – підсумувала Марія Боцман.

Військовослужбовиці, яких зацікавила пропозиція від “Fox”, можуть запропонувати свою кандидатуру, написавши у Direct сторінки бренду в Instagram за цим посиланням. 

Або зателефонувати Марії Боцмае за цим номером: 0994612706.

 Нагадаємо, у Міноборони України розповіли, що наразі працюють над створенням уніфікованої військової форми для жінок. «Гречка» дізналася, як цю проблему пропонують вирішувати та що радять мати на фронті посестрам, яких у лавах ЗСУ зараз понад 50 тисяч.

Останні новини по темі
Громада на Кіровоградщині повідомила про загибель бійців
1399123506
palne copy copy
В Україні відновлять акциз на пальне
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024