Гуртожитку на Університетському відремонтує дах фірма відома спилюванням дерев

11:44, 02 Вересня, 2022
remont dahu

У Кропивницькому відремонтують покрівлю гуртожитку за адресою проспект Університетський, 21 за майже 1,3 мільйона гривень. Виконуватиме ремонт підприємство “Єлізавета”, яке відоме спилюванням дерев.

Відповідна інформація розміщена на сайті “ProZorro”.

Замовником виступає управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради. КП “Єлизавета” було єдиним учасником тендеру. За свою роботу вони отримають 1 285 498,28 гривень.

Зазначимо, у Кропивницькому це підприємство зазвичай є підрядником по виконанню обрізки та спилювання дерев. Неодноразово навколо їхньої діяльності розгорталися скандальні ситуації.

Цього разу “Єлізавета” взялися за ремонтні роботи даху. І дійсно у статутних характеристиках по видах діяльності підприємства основним зазначається будівництво житлових та нежитлових будівель. Крім того, вони можуть пропонувати виробництво меблів, різноманітні ремонтні роботи та оптову торгівлю лісоматеріалами, будівельним та сантехнічним обладнанням.

Більше того, “Єлізавета” вже виступало підрядником у низці ремонтних та будівельних робіту по області, серед останніх, де вони отримали замовлення – ремонт актової зали міського палацу культури у Новоукраїнці.

Нагадаємо, 6 серпня минулого року Господарський вирішив повернути до комунальної власності гуртожиток по проспекту Університетському, 21 у Кропивницькому. А у травні цього року проблемний гуртожиток офіційно взяли на баланс міста.

Останні новини по темі

“Кіровоградгаз” просить відкласти сплату 195 мільйонів боргу на наступний рік

vidterminuvannia
avtobus 2 thumb

На одному з автобусних маршрутів у Кропивницькому почне діяти розклад вихідного дня

Читайте також

Кропивницька волонтерка Наталія Свистун оголосила про збір матеріалів для виготовлення окопник ...

17:15, 9 Грудня, 2023

Дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:54, 9 Грудня, 2023

За підсумками поточного року найкращі спортсмени Кіровоградщини у 2024 році отримуватимуть обласні ...

15:48, 9 Грудня, 2023