У притулку “Щасливий пес” облаштували будиночок для тварин з інвалідністю (ФОТО)

16:05, 08 Вересня, 2022

Благодійний фонд “Happy Paw” придбав і облаштував стаціонарний вагончик-будиночок та спеціальний майданчик для тварин з інвалідністю у притулку “Щасливий пес”, що у Кропивницькому.

Будиночок-побутівка і простір навколо облаштували спеціально для собак з інвалідністю — з травмами спини, кінцівок та тих, які втратили зір, повідомили у пресслужбі благодійного фонду.

Загалом у притулку проживає 260 собак, 7 псів та 1 кіт мають різні форми інвалідності та не можуть проживати у звичайних будках, клітках і вольєрах поруч з іншими тваринами. До того ж, у притулок регулярно потрапляють нові тяжкохворі тварини.

Один із цих собак — Рубік, який потрапив до притулку з переломом тазу і задніх кінцівок ще взимку. Той же благодійний фонд взяв на себе фінансові зобов’язання у лікуванні тварини та витратили понад 40 000 гривень, щоб врятувати життя пса. Рубіку поставили імплант, щоб з’єднати розірвані нервові закінчення та зробили операцію по пересадці тканин. Лікарі попередили, що шансів, що Рубік зможе ходити, немає. Тому він пересувається на візку. Також у собаки не функціонує сечовидільна система.

Для повного завершення облаштування простору залишилось лише встановити пандус. Територія майданчика має спеціальне покриття, по якому тварини зможуть безпечно пересуватись й контактувати один з одним.

h

Будівельні роботи тривали місяць, а сам мобільний будиночок був доставлений у притулок ще в червні.

h6

Вагончик-побутівку вдалось придбати завдяки благодійнику з Японії, а надважливий для тварин облаштований простір для соціалізації і прогулянок завдяки американським партнерам зоозахисній організації Fine Whines and Lickers.

h3

h5

h2

Останні новини по темі
Історія “Баби Єльки” ввійшла до книги “Ukraїner” (ФОТО)
305801484 3330979747190438 4630287239651670320 n
obshuk copy
Обшуки волонтерів та журналістів: як діяти, коли до вас завітали правоохоронці
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024