Всесвітній день Землі в Кіровограді(ФОТО)

20:00, 24 Квітня, 2012

Фестивальна дружба – це творча співпраця, нові враження, позитивні емоції та неоціненний досвід спілкування з однолітками. Вона дарує найяскравіші моменти життя, які, безперечно, лишаються з нами  на довгі роки. Саме тому кожного року наприкінці квітня, дівчата та хлопці з усіх куточків нашої країни приїздять до Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості – побачити давніх друзів, познайомитись із новими цікавими людьми і взяти участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому дню Землі.

Тема цього, вже сімнадцятого, фестивалю, який проходив з 19 по 21 квітня, символічна – «Земля радіє в колі друзів». Це гасло об’єднало більш як 300 юнаків і дівчат з Донецької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Черкаської, Хмельницької, Херсонської, Київської, Житомирської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей, АР Крим,  Росії (м. Володимир) та Португалії (м. Вілла Реал Де Санто Антоніо).

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info

На відміну від більшості подібних заходів фестиваль є широкопрофільним, тобто коло конкурсантів не обмежується лише певними видами мистецтва. Натомість кожного року розмаїття жанрів художнього, декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва розширюється і залучає все більше нових учасників, більше нових друзів.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info

Цього року Всесвітній День Землі зібрав на гостинній Кіровоградській землі представників номінацій «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Шоу-групи» і «Євроклуби та молодіжні організації» – це дитячі та юнацькі вокальні, хореографічні, театральні колективи, театри ляльок, пантоміми, колективи оригінального жанру, дитячі об’єднання громадянського спрямування, діти-майстри декоративно-прикладного мистецтва.

Три фестивальні дні були наповнені яскравим розмаїттям театрального, хореографічного, вокального, декоративно-прикладного, ораторського мистецтва, адже конкурсанти мали змогу вразити високе журі й гостей фестивалю феєричними шоу-постановками – міні мюзиклами, витворами народного мистецтва, виготовленими власними руками та розумом і дипломатичністю майбутніх послів Миру.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info

Організаторами свята стали: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України; Український державний центр позашкільної освіти; Асоціація позашкільних навчальних закладів України; Кіровоградська обласна державна адміністрація; управління освіти і науки; управління у справах сім’ї та молоді; обласне відділення Всеукраїнського Руху «Педагоги за мир та взаєморозуміння»; комунальний позашкільний навчальний заклад «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Перші сходинки фестивального п’єдесталу посіли:
    у номінації «Шоу-програми»: дизайн-студія «ARTelь moda» (м. Суми) та гурток організаторів дозвілля шоу-театр «Flash» (м. Донецьк);
    у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»: Карпова Анастасія, студія «Керамос»
(м. Сімферополь), Комишова Олександра, гурток образотворчого  мистецтва «Мальва»
(смт Петрово), Мелешко Ірина, студія «Килимарство» (м. Кіровоград»);
    у номінації «Євроклуби та молодіжні організації»: Євроклуб «Сузір’я» (м. Київ).
А володарями Гран-прі стали вихованці театру-студії «Маска» і студії сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info

Кінець фестивалю – це лише початок відліку до нової зустрічі! Важливо пам’ятати – для тих хто не спиняється, бажає, прагне та продовжує мріяти, не має меж і перепон. Тим більше шансів у них знову опинитися в колі товаришів та однодумців. Адже дружба, яка зав’язалась у фестивальні дні між юними талантами може стати вирішальною і визначною для кожного конкурсанта. Впевнені – вона долатиме відстані й кордони. Тому, незалежно від відзнак і нагород, у підсумку, переможницею стала саме вона – натхненниця Дружба.

Тетяна Стороженко
Андрій Фоменко

Останні новини по темі
Працівники Кібернетико-технічного коледжу пікетували Кіровоградську міськраду
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Працівники Кібернетико-технічного коледжу пікетували Кіровоградську міськраду
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Виступ «ВВ» відбувся на орбітах космічного лету(ФОТО)
Виступ «ВВ» відбувся на орбітах космічного лету(ФОТО)
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024