“Доступна іпотека”: коли почне діяти та хто зможе отримати пільгові кредити

09:32, 15 Вересня, 2022

З 1 жовтня в Україні почне діяти програма “доступна іпотека”, в рамках якої окремі категорії населення зможуть отримат кредит на житло під 3%. З 2023 року програма буде доступна для всіх українців, але вже під 7%. 

Уряд вже затвердив умови забезпечення масового іпотечного кредитування для держкомпанії “Укрфінжитло” в рамках програми “Доступна іпотека”, повідомили на сайті Кропивницької міськради.

Із 1 жовтня отримати пільговий кредит під 3% на 20 років з початковим внеском в розмірі 20% для купівлі житла зможуть:

  • військовослужбовці, працівники сектору безпеки та оборони;
  • медики;
  • вчителі та педагогічні працівники;
  • науковці.

В рамках програми “Доступна іпотека” можна буде придбати житло до 52,5 квадратних метрів загальної площі + 21 квадратний метр на кожного наступного члена сім’ї.

Пізніше програма стане доступною для всіх українців. Так, на наступному етапі – з початку 2023 року – вона стане масовою і отримати дешевий іпотечний кредит (під 7% річних) матимуть змогу усі українці, які потребують поліпшення житлових умов та відповідають вимогам програми.

За детальнішою інформацією можна звертатись до координатора програми від Укрфінжитло:

Останні новини по темі
Звуки вибухів біля Кропивницького: очільник ОВА розповів попередні деталі
uvaga 2
pod
Два подкасти кропивничанок номіновані на премію «Слушно»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024