Кропивницьких перевізників запрошує до співпраці поштова компанія

12:56, 26 Вересня, 2022

Кропивницьких перевізників запрошує до співпраці Нова пошта. Бажана вантажопідйомність автівок від 3 до 20 тонн. Компанія пропонує співпрацю на довготривалій основі.

За інформацією пресслужби компанії, усі нові партнери можуть залишитися працювати на постійній основі. Запрошують водіїв із власними авто та компанії із автопарком, щоб забезпечити максимальну швидкість доставки та безперебійну роботу логістичної мережі по всій країні, навіть у щойно деокупованих регіонах.

Перевагу надають українським компаніям.

За детальною інформацією варто звернутися на електронну пошту transport-np@novaposhta.ua, або за номером +38(067)153 65 39.

Щоб стати перевізником Нової пошти, потрібно мати:

  • зареєстровану компанію або бути підприємцем
  • вантажівку стандарту від євро 5 із цільнометалевою будкою та оснащену гідробортом
  • у пріоритеті автомобілі вантажопідйомністю від 3 до 20 тонн.

Зазначається, що потреба у нових перевізниках зумовлена початком високого сезону. Він у Новій пошті починається вже у жовтні й триває до Нового року. Саме на цей період припадає найбільша кількість покупок із українських інтернет-магазинів та з-за кордону. За даними Нової пошти у попередні роки в цей період обсяги відправлень зростали приблизно на 50-60% порівняно з літніми місяцями. Але цього року ситуація складніша, проте зростання все-таки буде на рівні 35-40%.

Останні новини по темі
Відбудова України для людей і природи: чому зелене відновлення важливе на шляху інтеграції до ЄС
zelene vidnovlennia
avto u vogni
В Олександрії згоріли чотири автівки: розслідують підпал
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024