На Кіровоградщині розслідують розкрадання майна залізниці

16:06, 29 Вересня, 2022

 На Кіровоградщині рослідують справу про розкрадання майна Укрзалізниці. В оборудці підозрюють представників підприємств-підрядників.

 

Згідно інформації в Єдиному державному реєстрі судових рішень, мова йде про регіональну філію “Одеська залізниця”, зокрема про її підрозділ у Знам’янці.

Підозрюваними є працівники і керівники деяких структурних служб залізниці та керівники підприємств ТОВ «Вагонкомплектсервіс» та TOB «РК Ріелвей» та посадовець Знам’янської міської громади.

За версією слідства, підозрювані залізничники закупили комплектуючі для розбирання 60 вагонів у підприємств «Вагонкомплектсервіс» та «РК Ріелвей» за завищеною ціною.

Потім списали та розібрали 60 вагонів, а відомості про стан вузлів та агрегатів, які були на вказаних вагонах, внесли неправдиву інформацію.

Запчастини від тих вагонів та агрегати продали в якості металобрухту тим же таки підприємствам «Вагонкомплектсервіс» та «РК Ріелвей».

Вони, в свою чергу, за підробними документами продали придбане як звичайний повноцінний товар за готівку в адресу реального сектору економіки.  

В усіх підприємств, замішаних в оборудці, провели обшуки та вилучили документацію і печатки, на які частково наклали арешт. За словами слдічого, в документах є ймовірні докази проведеної злочинної схеми.

Слідство триває.

 

Останні новини по темі
Жилетка як зручний та інстаграмний одяг
zil
teatr
Кропивничан поважного віку запрошують на безкоштовну екскурсію та виставу
Читайте також

На Кіровоградщині оголосили підозру водієві, який на вихідних пʼяним скоїв ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній юнак....

11:47, 18 Червня, 2024

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024