Вчитель-захисник із Кропивницького отримав нагороду національної педагогічної премії (ВІДЕО)

09:33, 03 Жовтня, 2022

 

Вчора, 2 жовтня, в ефірі Національного телемарафону відбулося відзначення номінантів премії Global Teacher Prize Ukraine 2022. Цьогоріч відзначали героїв освітнього фронту в умовах війни. Серед нагороджених вчитель фізкультури із Кропивницького Олександр Сухоручко.

Кропивничанина відзначили у номінації “вчитель-захисник”. Історію Олександра, те як він волонтерив, як пішов на фронт та про мрію якнайшвидше повернутися до своїх учнів “Гречка” розповідала раніше.

Вчора ж він вже отримав свою нагороду.

LEV 96981

Як повідомили у пресслужбі національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2022, цьогоріч відзначали героїв освітнього фронту – педагогів, чиї історії уособлюють українське вчительство воєнного часу. Українці побачили ці історії у День учителя.

З 2017 року Global Teacher Prize Ukraine визначає кращих вчителів країни. Цьогоріч замість оголошення фіналістів та переможців, організатор премії, громадська спілка “Освіторія”, відзначає незламних та хоробрих освітян, які продовжують навчання у складних умовах, залишаються змінотворцями та новаторами попри війну; які захищають і рятують українських дітей від обстрілів та ракетних ударів. Як зазначила голова “Освіторії” й засновниця премії Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин, цього року кожен вчитель – вже переможець.

Як зазначив у своїй промові прем’єр-міністр Денис Шмигаль, 900 вчителів вступили до лав ЗСУ і зараз воюють на фронті. Цьогоріч організатори премії зібрали чимало історій про вчителів, які захищають своїх учнів ціною власного життя та здобувають перемогу України.

Один з таких вчителів-захисників – Олександр Сухоручко з Кропивницького.

Детальніше, як відбувалося нагородження дивіться у відео. Історія кропивничанина та його нагородження знайдете на 41-й хвилині відео:

 

 

Останні новини по темі
«Олександрія» здолала «Чорноморець» і увірвалася до когорти лідерів (ВІДЕО)
2022 10 02 fco
IMG08157
Поезія як території останньої щирості: у Кропивницькому презентували нову книгу Катерини Калитко
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024