Суспільство

Новопразька і Новоукраїнська громади повідомили про втрати на війні

 Автор: Ірина Требунських. 2722

У Новоукраїнській і Новопразькій громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, які захищали український народ від загарбників.

vijskovuj

 

Мешканець Нової Праги Олександр Бут, який служив санітарним інструктором у стрілецькому батальйоні, загинув 3 жовтня. Йому було 38 років.

«Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого земляка. Світла пам’ять герою», – зазначили у Новопразькій селищній раді.

Про час і місце прощання із захисником місцева влада повідомить додатково.

Oleksandr But

Сьогодні, 6 жовтня, у Новоукраїнській громаді попрощалися із загиблим захисником Олексієм Гусаковим. До повномасштабного вторгнення він працював у Новоукраїнському комбінаті хлібопродуктів, а також бригадиром з укладання тротуарної плитки на місцевому підприємстві. У червні 2022 року Олексій Гусаков долучився до лав ЗСУ, де став розвідником-далекомірником відділення мінометної батареї. Під час виконання бойового завдання на Донеччині він отримав смертельне поранення.

«Його працьовиті руки залишать по собі добру згадку в оздобленні нашого міста, а доброта, щирість, відданість обов’язку назавжди залишаться в серцях рідних та друзів та в пам’яті жителів нашої громади», – підкреслили у міській раді.

Oleksiy Gusakov

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте