Пенсіонер в Олександрії отримав вирок за поширення російської пропаганди серед прихожан

13:52, 07 Жовтня, 2022
Sud pravo vurok

Олександрійський міськрайонний суд визнав винним місцевого мешканця у розпалюванні ворожнечі та приниженні національної гідності українців. Як виявилося, той у чаті для прихожан розсилав повідомлення про «паскудність українців» та в розмовах виправдовував напад Росії на Україну.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, обвинувачений є пенсіонером і публікував повідомлення у загальному вайбер-чаті для місцевих прихожан, намагаючись принизити гідність українців. У цих повідомленнях, за які він і потрапив згодом на лаву підсудних, чоловік стверджував, що Україна начебто є «до блювоти мерзенною країною», а українців нібито «вивели методом селекції». «Україна найгірша, до блювоти мерзенна країна у всій світовій історії. Методом селекції там вивели жахливих моральних виродків», – писав чоловік у чаті на десятки користувачів.

Крім того, чотири людини дали показання, що цей же пенсіонер під час телефонних розмов з ними виправдовував збройну агресію Росії проти України. Експертиза підтвердила, що дії осудженого були умисними.

Судовий розгляд справи не затягувався: причиною швидкого рішення стало те, що обвинувачений підписав угоду з прокуратурою, визнавши свою провину. Тож вже на підготовчому засіданні суд зміг винести вирок. За рішенням суду, чоловік отримав покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, проте з випробувальним терміном у два роки. Також йому доведеться з власної кишені оплатити роботу експерта – а це 6,5 тисяч гривень.

Останні новини по темі

У Малій Висці міськрада купує вугілля у фірми, яка існує кілька тижнів

vugillia copy
medoblad groshi

Кропивницька поліклініка планує купити обладнання на чотири мільйони

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023