Замість служби сяде на три роки: любовна історія закінчилася в’язницею

16:58, 07 Жовтня, 2022
naru4

У Новоукраїнці, що на Кіровоградщині, засудили військового до трьох років в’язниці. Засуджений, відлучившись від службового завдання, на службовій машині та із виданою йому зброєю поїхав з’ясовувати стосунки з подругою, погрожував їй зброєю та спробував викрасти її.

Відповідна інформація розміщена на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Чоловіка, про якого йде мова, мобілізували на військову службу у квітні цього року. Його зарахували до однієї з військових частин на посаду водія-заправника. При цьому йому видали автомат АК-74.

Вже у липні військовослужбовця відправили у відрядження. На вантажівці “КАМАЗ” він перевозив паливно-мастильні матеріали до однієї з військових частин. Діставшись вже до тієї частини він зідзвонився зі своєю знайомою, яка під час розмови повідомили, що хоче припинити з ним будь-які стосінки та спілкування.

Почувши це, чоловік на службовій машині із закріпленою за ним зброєю поїхав до співрозмовниці на розбірки.

Приїхавши до неї додому, почав сигналити із “КАМАЗа”. Коли на це ніхто не відреагував, то він, схопивши автомат почав стріляти в повітря, а потім взагалі вибив вікно у будинку.

Намагаючись припинити це, на подвір’я таки вибігли господарка будинку із подругою, до якої приїхав на розбірки військовий, а також донькою цієх подруги.

Після цього чоловік знову вистрелив з автомата у повітря, аби змусити знайому поїхати з ним в напрямку села Скопіївка, Новоукраїнського району.Їй довелося погодитися.

Там вже його й затримали правоохоронці.

У суді ж свою провину він визнав повністю. Загалом сторони зійшлися на варіанті укладання угоди, відповідно до якої йому призначили 3 роки в’язниці.

Зазначимо, згідно інформації розміщеній в ухвалі по цій справі, чоловік вже був засудженим раніше у 2006 році за ч.3 ст. 152 ККУ (згвалтування). Тоді йому присудили 10 років в’язниці, проте зазначається що на даний час та судимість не знята і не погашена.

Останні новини по темі

Непоправні втрати: декілька громад Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на фронті

zahunyv1gerb
Plestu sitku

Потрібні вже білі: кропивничан закликали допомогти плести маскувальні сітки

Читайте також

Кропивницька волонтерка Наталія Свистун оголосила про збір матеріалів для виготовлення окопник ...

17:15, 9 Грудня, 2023

Дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:54, 9 Грудня, 2023

За підсумками поточного року найкращі спортсмени Кіровоградщини у 2024 році отримуватимуть обласні ...

15:48, 9 Грудня, 2023