Не вірте фейкам: проблем з водопостачанням на Кіровоградщині немає

16:53, 10 Жовтня, 2022
voda3

Повідомлення про начебто пошкодження водогону на Кіровоградщині не відповідають дійсності, тож масово запасатися водою жителям Кіровоградщини не потрібно.

Як повідомили «Гречці» у водопостачальному підприємстві «Дніпро-Кіровоград», аварій внаслідок обстрілів немає, вода в області подається справно.

«Працюємо у штатному режимі. Запасатися водою не потрібно, водогін продовжує нормально працювати», – запевнили на підприємстві.

Водночас локальні перебої з водою можливі через планові ремонти чи звичайні локальні аварії, про які підприємство повідомляє завчасно. Так, на 10 жовтня запланований ремонт водопровідної мережі по вулиці Попова у Кропивницькому. 

У селищі Смоліне та селі Березівка поперредили про відключення водопостачання сьогодні з восьмої години вечора, через аварійно-ремонтні роботи. «Водопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності», – зазначили у смолінській філії водоканалу.

Нагадаємо, що внаслідок російських обстрілів 10 жовтня були пошкоджені електромережі в Україні, через що українців закликали зменшити споживання електрики

Останні новини по темі

Навіки в строю: громади Кіровоградщини повідомили про страшні звістки із фронту (ФОТО)

1399123506
Elektruka svitlo lampo4ka

Через обстріли українців закликали зменшити навантаження на електромережі

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023