Бандеропечі для військових: волонтери у Гайвороні потребують газових балонів (ФОТО)

17:16, 11 Жовтня, 2022

Волонтери у Гайвороні переварюють старі газові балони, створюючи зручні «буржуйки» для захисників і захисниць. Наразі вони потребують матеріалів.

Команда волонтерів-зварювальників та слюсарів об’єдналися на базі місцевого підприємства у Гайвороні, щоб створювати печі для військових, щоб в бойових умовах вони могли погрітися, просушити одяг чи приготувати поїсти.

«Працюють і після робочого дня, і у вихідні. Вже більше десятка таких бандеропечей ми відправили військовим: ті кажуть, що дуже зручні. Тож плануємо продовжувати роботу у цьому напрямку», – пояснив «Гречці» секретар міської ради Володимир Сікорський.

Banderope4i 2

Особливість цих печей в тому, що вони легкі і зручні. Адже газові балони зроблені з металу товщиною у 2 мм, тому її легко переносити. До того ж, їх роблять не вертикальними, а горизонтальними, тому в них легко закладати довші бруски деревини.

«Наразі нам потрібні вже використані газові балони, а також метал в 2 мм для запчастин бо бандеропечей. Можна або самим привозити на підприємство, або я можу заїхати забрати», – пояснив Володимир Сікорський.

Banderope4i 3

Тому якщо у вас є використані газові балони чи метал, який ви хочете передати волонтерам на створення печей для української армії – то з організатором збору Володимиром Сікорським можна зв’язатися за телефоном: 098-283-4263.

Раніше «Гречка» розповідала про роботу волонтерської групи «Ельф» в Олександрії, яка шиє для військових одяг та амуніцію.

Останні новини по темі
Кіровоградщина відновить співпрацю з Асамблеєю європейських регіонів
09
Zagunuv pamyat geroyam
Непоправні втрати: громади Кіровоградщини повідомили про загибель військових (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024