Сервісні центри МВС призупинили видачу водійських посвідчень та реєстрацію автівок

11:01, 12 Жовтня, 2022

Сьогодні, 12 жовтня, Сервісні центри МВС призупинили видачу водійських посвідчень та реєстрацію автівок. Пояснюють це перебоями з електропостачанням, які тривають через ворожі ракетні обстріли інфраструктури по всій території України.

Відтак, у зв’язку із перебоями електропостачання не працює Національна автоматизована інформаційна система, повідомили у пресслужбі Головного сервісного центру МВС.

Через це надання послуг у Центрах по всій країні призупинено.

Про відновлення роботи повідомлять додатково.

Нагадаємо, ворог чинить масові ракетні удари по всій території України. Цілить зачасту в інфраструктурні та енергетичні об’єкти. Тому українців просять обмежити споживання електроенергії у вечірній час, аби максимально швидко та якісно можна було відновити енергетичну інфраструктуру.

Останні новини по темі
У розвиток Кіровоградщини планують залучати інвестиції від Нижньої Австрії
7 copy
ozelenennia
Забуваємо про кам’яні джунглі: варіанти озеленення для Кропивницького
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024