Опалювальний сезон в Україні розпочнеться вчасно – Мінрегіон

14:15, 13 Жовтня, 2022

Опалювальний сезон в Україні розпочнеться цьогоріч вчасно, без перенесень і за стандартними нормами – в залежності від середньодобової температури повітря.

 

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Опалювальний сезон розпочнеться вчасно, без жодних перенесень та змін. Що стосується житлового фонду, то в більшості міст ми в кінці жовтня плануємо почати постачання тепла. Якщо буде холодно до того, то ми розпочнемо раніше, відповідно до температурних показників. Навіть погода на нашому боці», – сказав він.

Міністр уточнив, що початок опалювального сезону в Україні залежить від температури повітря. Тобто тепло через централізовані системи опалення подаватимуть, як тільки протягом трьох днів середньодобова температура буде нижче за +8 градусів Цельсія.

«Наразі у дев’ятьох регіонах вже почали підключати соціальні заклади до теплопостачання: це в першу чергу медичні заклади, пологові будинки», – додав Олексій Чернишов.

 Нагадаємо, що жителів Кіровоградщини закликали зменшувати споживання електроенергії в години пік. 

 

Останні новини по темі
Грабіж, вбивство і «суд ЛНР»: у Кропивницькому достроково звільнили рецидивіста за зразкову поведінку
suddi
Bazenova
Із Харкова у Кропивницький: розмова з театрознавицею-переселенкою про мистецтво під час війни
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024