На Кіровоградщині ввели графіки аварійних відключень електроенергії

15:41, 17 Жовтня, 2022

На Кіровоградщині запровадять графіки аварійних відключень електроенергії. Попередніх сповіщень про відключення не буде.

Як повідомили “Гречці” в пресслужбі ПрАТ “Кіровоградобленерго”, такі відключення відбуватимуться через пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури України внаслідок ворожих обстрілів.

Графіки аварійних відключень ввели для забезпечення належних рівнів напруг в електромережах Дніпровського регіону, до якого входять Кіровоградська, Запорізька та Дніпропетровська області.

Диспетчером Регіонального диспетчерського центру оголосив про введення Графіків сьогодні, 17 жовтня, о 7:15.

Як правило, тривалість відключення становить 2 години, але за погодженням з місцевими органами виконавчої влади може бути й довше.

У разі значного дефіциту генеруючої потужності в електросистемі, допускається багаторазове відключення одних і тих самих ліній (фідерів) за Графіками аварійних відключень з перервою між відключеннями на 1 – 2 години.

Величину навантаження, час відключення та кількість черг згідно з графіками аварійних відключень, визначає черговий диспетчер ПрАТ “НЕК “Укренерго” та черговий диспетчер Регіонального диспетчерського центру Дніпровського регіону.

Надалі протягом 10-15 хвилин їх вже виконує черговий диспетчер ПрАТ “Кіровоградобленерго”.

Через те, що час між командою чергового диспетчера Регіонального диспетчерського центру та початком відключення ліній електропостачання становить не більше 15 хвилин, то це відбувається без попередження споживачів та місцевих органів виконавчої влади.

Останні новини по темі
Кропивницький гімнаст став дворазовим чемпіоном України
IMG 20181002 142515
narkotorgivci
“Метадон”, зброя та гроші: групу кропивничан підозрюють у наркоторгівлі
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024