На Кіровоградщині графіки аварійних відключень поки не діятимуть: коментар обленерго

11:11, 18 Жовтня, 2022

 

На Кіровоградщині графіки аварійних відключень електроенергії діяли лише протягом ранкових годин вчора, 17 жовтня – після стабілізації ситуації їх відмінили. Проте в період воєнного часу такі заходи, в залежності від ситуації, ймовірно можуть повторюватися.

 

Нагадаємо, вчора ПрАТ “Кіровоградобленерго” повідомляло, що через масові ворожі обстріли інфраструктурних об’єктів, у Дніпровському регіоні, до якого входять Кіровоградська, Запорізька та Дніпропетровська області, ввели графіки аварійних відключень електроенергії. Також роз’яснили, що це означає.

Сьогодні у пресслужбі “ПрАт “Кіровоградобленерго” “Гречці” повідомили, що ці графіки діяли виключно в ранкові години вчора, 17 жовтня орієнтовно з 6:40 до 9:40. Надалі енергетики змогли стабілізувати ситуацію, споживачі, які залишились без світла, були під’єднані до електропостачання і дію графіків аварійних відключень припинили.

“Енергетики Дніпровського регіону (Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська області) були вимушені застосувати процедуру вводу Графіка аварійних відключень. Як ми вам уже повідомляли, на жаль, ми ніколи не зможемо вас завчасно попередити про введення цієї процедури, через те, що від надходження розпорядження до моменту коли безпосередньо відбувається відключення згідно з інструкцією, дається не більше 10-15 хвилин. Також ми повідомили наших споживачів про те, що випадки відключення за аварійним графіком не виключаються й надалі. Іде війна, ворог підлий й жорстокий, для нього важливо посіяти паніку та невпевненість серед нас. Ми готові до будь-яких подій й зробимо все, щоб якнайшвидше виправляти аварійні ситуації”, – прокоментували в обленерго.

Крім того, вчергове пояснили, що введення графіку аварійних відключень це не планова подія: ситуація критична — вводиться графік, ситуація стабілізувалася — електропостачання відновлюється.

Процедура вводу графіка аварійних відключень відрізняється від процедури вводу графіка погодинних відключень ( так звані «вілові»). Аварійні ситуації неможливо передбачити, тому обленерго не може оприлюднити графіки накперед чи завчасно попередити абонентів.

“При введені процедури застосування Графіку погодинних відключень, ми за три дні викладаємо графіки відключень, повідомляємо ЗМІ. Наразі розпорядження на застосування Графіків погодинних відключень не надходило. Друзі, заспокоймося, не будемо тішити ворога, всі працюємо на перемогу. Підтримуємо Енергетичний фронт, ощадливо ставимося до споживання електроенергії в ранкові та вечерні години пік, віримо в ЗСУ та українських енергетиків”, – наголосили в пресслжбі підприємства.

 

Останні новини по темі
Як не стати жертвою маніпуляцій: українців запрошують на онлайн-лекції з інфогігієни
fake
312157865 2964566307169593 1568971345533363347 n
“Буржуйки” з газових балонів: кропивничан просять допомогти зігріти військових
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024