В Олександрії оголосили про старт опалювального сезону

13:59, 18 Жовтня, 2022

Відсьогодні, з 18 жовтня, в Олександрії розпочинається опалювальний сезон: спочатку тепло подадуть у медичні заклади, а згодом у житлові будинки та приміщення соціальної сфери.

Як повідомив голова міської ради Олександр Кузьменко, 18 жовтня розпочнуть опалення дитячої лікарні, а 19 жовтня – міської лікарні.

Опалення у житлові будинки місцеве підприємство «Теплокомуненерго» планує подавати вже з 28 жовтня – за умови, що середньодобова температура повітря становитиме менше 8 градусів Цельсія протягом трьох діб.

Об’єкти соціальної сфери опалюватимуться за заявами їхніх керівників.

«Додатково прошу жителів громади завчасно утеплитися: ця зима для України може бути непередбачуваною. Краще перестрахуватися – утеплити свої помешкання та придбати теплі речі. А міська влада зі своєї сторони зробит все можливе», – закликав міський голова.

Раніше Міністерство регіонального розвитку роз’яснили, що опалювальний сезон в Україні розпочнеться вчасно. «Гречка» пояснювала, як підготуватися до можливої енергетичної кризи.

Останні новини по темі
Веслувальниці з Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті України (ФОТО)
2022 10 vesl
fake
Як не стати жертвою маніпуляцій: українців запрошують на онлайн-лекції з інфогігієни
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024