На Кіровоградщині знову судитимуться через забруднення річки Кам’янка

15:27, 18 Жовтня, 2022

Знам’янська окружна прокуратура разом з Державною екоінспекцією позиваються проти комунального підприємства у Новгородці – йому закидають забруднення місцевої річки Кам’янка. Як виявилося, це вже не вперше підприємство відповідає за ці порушення.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, позовну заяву взяли до розгляду в Господарському суді Кіровоградської області. Відповідачем виступає комунальне підприємство «Новгородківська лінійна дільниця каналізаційного господарства».

«Надійшла позовна заява про стягнення збитків, завданих порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища, внаслідок забруднення річки Кам`янка скидом недостатньо очищених зворотніх вод», – йдеться у матеріалах суду.

Позивачі оцінили шкоду навколишньому середовищу у понад 23 тисячі гривень. Суд ухвалив відкриття провадження у справі.

Та як виявилося, це вже не вперше «Новгородківська лінійна дільниця каналізаційного господарства» сплачує штрафи за забруднення Кам’янки. Так, у 2021 році за аналогічне порушення підприємство вже сплатило штраф у 36 607 гривень.

Раніше «Гречка» розповідала про те, як рецидивіста у Кропивницькому достроково звільнили, врахувавши рішення «суду» фейкового квазіутворення.

Останні новини по темі
Троє кропивничан вибороли медалі на чемпіонаті України з боксу (ФОТО)
2022 10 boxing3
2022 10 vesl
Веслувальниці з Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті України (ФОТО)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024