Студент з Кропивницького переміг у конкурсі з картиною «Битва за Україну»(ФОТО)

10:33, 21 Жовтня, 2022

Студент 2-го курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка Павло Вашека здобув другу премію IX Міжнародного конкурсу «Panorama-art».

 

Керівником конкурсної роботи Павла була доцентка кафедри мистецької освіти Лариса Гарбузенко, повідомили на сайті університету.

Як зазначив сам студент на своїй Facebook-сторінці, нагороду він здобув за картину «Битва за Україну».

У коментарі для «Гречки» він розповів, що ідея цієї картини, створеної за подіями сьогодення, — протистояння та перемога добра над злом.

«Я намагався максимально розкрити в образах протидіючі сторони. Відвага, сміливість, світло з боку України, та недолугість, нікчемність, ницість, жалюгідність із боку ворога. Дуже радію, що мою роботу оцінило журі. Вдячний викладачеві за настанови та підтримку. Планую й надалі брати участь у подібних конкурсах та підвищувати свою майстерність», — розповів Павло.

Конкурс започаткувала громадська організація «Panorama-Art», за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України та Закарпатського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.

Результати конкурсу оприлюднили на початку жовтня на Facebook-сторінці громадської організації.

Нагадаємо, раніше випускник Кіровоградської Малої академії наук здобув “золото” на міжнародному шоу.

Останні новини по темі
Битви на Синіх водах та постать Винниченка: відео про Кіровоградщину
Kirovograd
bondar0 1024x682
Кропивничан запрошують на літературний вечір Андрія Бондаря
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024