Понад 340 робочих місць: на Кіровоградщині збудують сучасний завод із виробництва скла

11:50, 25 Жовтня, 2022

На Кіровоградщині збудують сучасний завод із виробництва флоат-скла. Його проєкт презентували у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті.

Презентація відбулася під час перебування на Кіровоградщині Амре Юнуса – співкеруючого партнера холдингу Magellan Investment Holdings, візит якого супроводжує Ukraine Invest, повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОВА.

7de70019 309c 4367 82b9 e49af18ea2ea

Завод, що планують збудувати, стане єдиним в Україні сучасним високотехнологічним підприємством з виробництва флоат-скла за стандартами ЄС.

Його запланована виробнича потужність складатиме 510 тонн готової продукції на добу.

Загальна сума інвестицій, які планують вкласти у виробництво – близько 250 мільйонів євро.

Для жителів Кіровоградщини завод зможе запропонувати більше 340 робочих місць.

Довідково:

Термополіроване скло — поширений вид листового скла, що широко використовують у будівництві. Відноситься до архітектурного скла.

Виготовляється таке скло методом термічного формування на розплаві металу, наприклад олова або свинцю. Цей метод виготовлення скла називається флоат-методом. Флоат-метод дає змогу одержувати скло високої якості у великих кількостях. У порівнянні із традиційними методами виготовлення скла флоат-метод продуктивніший, якість одержуваного скла стабільна.

Сутність флоат-методу полягає у тому, що зі скловарної печі скло надходить на охолодження й відпал не відразу, а через спеціальну ванну з розплавленим оловом, і не по вертикальній площині у вигляді стрічки, а по горизонтальній. Розплавлена скляна маса температурою близько 1000º C виливається у ванну з розплавленим оловом. Рівномірно розливаючись, скло саме формує ідеально гладку поверхню.

Останні новини по темі
У Кропивницькому енергопостачальна компанія намагається відсудити у податкової майже 715 тисяч боргу
borg za svitlo
1098
“Чорний квадрат” запрошує кропивничан на виставу із проєкту “До і після сексу”
Читайте також

Кропивницькі велосипедисти вибороли призові місця на чемпіонаті України з маунтенбайку.

12:21, 17 Липня, 2024

На Кіровоградщині виявили двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному вилові риби в акваторії річки Дніпро....

11:54, 17 Липня, 2024

У середу, 17 липня, контррозвідника Романа Червінського, якого обвинувачують у перевищенні повноважень під час спецоперації з вербування російського пілота, випустили під застав...

11:20, 17 Липня, 2024