Офіційно: оприлюднили графік відключень електроенергії на Кіровоградщині(ОНОВЛЕНО)

09:26, 01 Листопада, 2022

 

На Кіровоградщині ввели графіки погодинних відключень електроенергії. Час, коли відбуватимуться відключення за певними адресами оприлюднили на сайті ПрАТ “Кіровоградобленерго”.

 

На сайті компанії з’явився розділ, в якому можна вказати адресу абонента і система покаже години, коли плануються відключення.

Зазначимо в пошуковику, де потрібно вказати вулицю, деякі їх назви вказані ті, що були до перейменування, тому, при введенні, якщо не висвічує діючу назву, то варто спробувати ввести попередню.

grafik

Крім того, зауважимо, що в разі надзвичайної ситуації чи аварії, відключення можуть відбуватися поза оприлюдненим графіком.

Знайти графіки погодинних відключень можна за цим посиланням.

ОНОВЛЕНО:

Близько 17:00 у пресслужбі “Кіровоградобленерго” повідомили, що станом на 1 листопада графіків погодинних чи аварійних відключень електроенергії в Кіровоградській області не впроваджено.

Проте розпорядження про їх введення може надійти від «Укренерго» у будь-який час, зважаючи на ситуацію в енергосистемі України.

“Роботи із забезпечення електропостачанням персоналом ПрАТ «Кіровоградобленерго» проводяться у цілодобовому режимі. Просимо вас, наших споживачів, про заощадливе споживання електроенергії. Саме це допоможе втримати баланс в енергосистемі та не допустити аварійних відключень електромереж через дефіцит електричної енергії”, – наголосили в обленерго.

Нагадаємо, вчора, 31 жовтня, зранку російська ракета поцілила в один з енергетичних об’єктів в районі Світловодська.

 

Останні новини по темі
Кропивничан запрошують стати волонтерами на виставці про донорство
volontery
2022 10 29 LA
Олександрівка поповнилася чемпіоном України з легкої атлетики (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024