Електропостачання обмежене: на Кіровоградщині діють графіки аварійних відключень

09:49, 03 Листопада, 2022

На Кіровоградщині продовжують діяти графіки аварійних відключень. Обмеження електропостачання застосовують до всіх споживачів.

Як повідомили у пресслужбі ПрАТ “Кіровоградобленерго”, сьогодні, 3 листопада, Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав для обленерго Кіровоградщини обсяги для обмеження електропостачання.

“Нагадуємо, що на жаль, при застосуванні графіків аварійного відключення у диспетчерського центру ПрАТ “Кіровоградобленерго” немає можливості наперед спланувати обсяги та тривалість аварійних відключень, скласти погодинні графіки та довести їх до споживачів”, – акцентували в повідомленні.

Зазначається також, що відключення не мають планового характеру, а є аварійними та застосовуються для недопущення масштабної аварії з масовим і тривалим знеструмленням значних територій.

Нагадаємо, “Гречка” раніше пояснювала як працюють графіки аварійних відключень та як правильно вмикати електроприлади після відключень.

Останні новини по темі
На прохання жителів: у мікрорайоні Кропивницького створили новий дитячий майданчик (ФОТО)
majdan4uk2
1399123506
Кропивницький в жалобі: містяни прощатимуться з двома воїнами
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024