«Ви не самотні у боротьбі»: волонтери шотланської організації готували піцу для переселенців на Кіровоградщині (ФОТО)

13:30, 10 Листопада, 2022

Команда волонтерів шотландської благодійної організації Siobhans Trust, до складу якої входять люди з США, Франції, Ірландії, Шотландії та інших країн, подорожують Україною і готують італійську піцу для місцевих жителів. Цього тижня міжнаціональна команда завітала до однієї з громад Кіровоградщини.

Фото: Ivan Paskal

Команда волонтерів Siobhans Trust подорожують Україною з п’ятьма фургонами-мобільними кухнями для приготування піци. Тут зібраися волонтери зіз Канади, США, Франції, Ірландії, Шотландії та інших країн. Наприклад, у команді Siobhans Trust працює професійний пожежник з Канади Серж Фурньє. Він розповів, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну 24 лютого його вразило, і він не міг залишатися осторонь. Спочатку він хотів приїхати до України як пожежник, та не знав, як це зробити. Потім дізнався, що команда Siobhans Trust вирушає до України, і доєднався волонтером.

Siobhans Trust4

Фото: Siobhans Trust Ukraine

«Ми даємо не просто піцу, а надію та радість в місцях, де українці цього потребують, часом без води і електрики. Я щиро вірю, що Україна переможе у цій війні, і ми повинні допомагати, щоб українці не відчували себе самотніми у боротьбі», – сказав він.

Команда волонтерів вже побувала у Львівській, Київській, Одеській, Івано-Франківській та інших областях. Цього тижня ж вони приїхали до Кіровоградщини. Благодійна акція «Піца на колесах» відбулася цього тижня у Вільшанській громаді.

Siobhans-Trust2.jpg

Фото: Вільшанська селищна рада

У Вільшанці міжнаціональна команда волонтерів пригощала піцею вимушених переселенців, малозабезпечені родини та школярів.

Siobhans Trust1

Фото: Вільшанська селищна рада

Їхні фургони-кухні прикрашені дитячими малюнками, оберегами, а на руках воонтерів жовтно-блакитні браслетики – це подарунки від вдячних українців.

Останні новини по темі
Настільні ігри, платформи та простори: на Кіровоградщині втілять 10 молодіжних ініціатив (ФОТО)
photo 2022 11 10 11 34 37
volonteru
Допомагати під час відключень електрики: волонтерів Кіровоградщини просять пройти опитування
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024