Навіки в строю: громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників на фронті (ФОТО)

17:53, 18 Листопада, 2022

Олександрійська, Онуфріївська та Петрівська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, які боронили український народ від російських загарбників.

Виконуючи бойове завдання на Луганщині, загинув стрілець-зенітник Дмитро Хоменко з Онуфріївки.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Поділяємо ваше горе, низько схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять, щира вдячність та шана полеглому Воїну-захиснику», – зазначили у селищній раді.

Про дату та час поховання загиблого захисника повідомлять додатково.

Homenko

Від отриманих поранень в опіковому відділенні Київської міської клінічної лікарні помер Андрій Ящук. Як повідомляє Петрівська селищна рада, чоловік боронив Україну на Харківщині.
До цього Андрій Ящук був учасником АТО/ООС, мав медалі «Захиснику Вітчизни», «За участь в антитерористичній операції», «За жертовність і любов до України». Працював на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті, проте в перші ж дні повномасштабного вторгнення став на захист українського народу.

«Наш герой любив свою родину, з повагою і теплотою говорив про своїх односельців. Товариський, мудрий і розсудливий, гарний співрозмовник, людина щирої душі… Таким Андрій Миколайович залишиться в пам’яті всіх тих, хто його знав і кого він так любив», – підкреслили у селищній раді.

Yachuk

Внаслідок артилерійського обстрілу у Донецькій області був тяжко поранений 28-річний захисник Дмитро Черепенко з Олександрії. На жаль, серце захисника перестало битися у госпіталі 17 листопада.

«У померлого залишилися батьки та сестра. Висловлюємо співчуття рідним і близьким, сумуємо за втратою воїна. Вічна слава Герою!», – прокоментував голова громади Сергій Кузьменко.
Про час і місце поховання Дмитра Черепенка буде повідомлено додатково.

Cherepenko

Останні новини по темі
«Інгулець» із новим тренером мінімально поступився «Динамо» (ВІДЕО)
2022 11 17 fco
«Олександрія» за 14 хвилин розгромно програла «Зорі» (ВІДЕО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024