“Зайві” премії та посади: у театрах Кропивницького виявили порушень на майже 30 мільйонів

10:11, 23 Листопада, 2022

 

У Кропивницькому аудитори провели перевірку у двох театрах та філармонії. Порушень виявили на майже 30 мільйонів гривень.

 

Як повідомили у пресслужбі Держаудитслужби в області, перевірку проводили за період з 1 січня 2019 по 31 грудня 2021 року.

Серед порушень найперше виявили, що ці заклади культури утримуються за рахунок обласного бюджету, хоча повинні фінансуватися завдяки доходам від власної діяльності.

Зокрема, найбільше з обласного бюджету направляли на зарплатню для працівників театру ім. Марка Кропивницького, театру ляльок та обласної філармонії. При цьому деякі посади займали працівники, які не мали відповідної освіти та кваліфікації, що спричинило неналежні витрати з бюджету на понад 14,8 мільйонів гривень.

Також з’ясувалося, що не маючи грошей на основну зарплатню для працівників, директори окремим працівникам нараховували премії, що призвело до додаткових витрат з бюджету на 7,6 мільйонів гривень.

При цьому в обласній філармонії були посади, які взагалі не передбачені у штаті закладу, на зарплатню яких витратили “зайві” понад 250 тисяч гривень.

Крім того, з’ясувалося, що ще у 2013 році з балансу театру ім. М. Кропивницького у власність громади міста повинні були передати об’єкт «Будівництво індивідуальної газової котельні по вул. Орджонікідзе, 17/19, у м. Кіровоград» вартістю 3,4 мільйона гривень. Проте його досі не передали та не ввели в експлуатацію.

До всього, з обласного бюджету виділили майже 700 тисяч гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації та робочих проєктів для цих закладів культури, які так і не реалізували і не використали за призначенням, а з часом вони втратили актуальність або ж потребують допрацювань.

 

Останні новини по темі
Паспорти СРСР і проросійські «агітки»: що виявили СБУ у Києво-Печерській Лаврі (ФОТО, ВІДЕО)
SBU pecherska1
punkt nezlamnosti
Як знайти найближчий «пункт незламності» у Кропивницькому – карта
Читайте також

У Кропивницькому на вулиці Великій Перспективній поблизу лікарні “Ацинус”, всохли сакури, які пересадили у 2022 році. ...

09:45, 17 Квітня, 2024

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024