Клієнти будь-яких банків можуть зняти до 20 тисяч у банкоматах Приватбанку

10:45, 24 Листопада, 2022

 

Якщо банкомат вашого банку не працює, ви можете зняти до 20 тисяч гривень у банкоматах Приватбанку.

 

Як повідомляє пресслужба банку, з 23 листопада ПриватБанк встановив єдині ліміти отримання готівки в мережі своїх банкоматів з карток ПриватБанку та інших українських банків.

Таку суму користувачі карток будь-якого банку можуть отримати в банкоматі ПриватБанку за одну операцію, та повторити її через три години.

На сьогодні в мережі ПриватБанку працюють понад 5 000 банкоматів у всіх регіонах України.

Нагадаємо, за умов аварійного відключення електрики ПриватБанк забезпечує безперебійну роботу онлайн банкінгу та додатку Приват24, Приват24 для бізнесу.
Переважна більшість банківських послуг доступні клієнтам через веб-версію Приват24 або через мобільні застосунки цілодобово, 24/7. Під час аварійних відключень електроенергії для отримання послуг клієнти можуть звернутись до найближчого чергового відділення, що буде працювати у окремому режимі. У Кіровоградській області таких відділень чотири.

Нагадаємо, що росіяни поцілили у енергетичний об’єкт під час ракетного обстрілу 23 листопада. Внаслідок Кіровоградщина та більшість областей країни тимчасово залишилися без електропостачання.

 

Останні новини по темі
Як сповіщатимуть про повітряну тривогу, коли немає світла?
uvaga 1
voda 4olovik
Пункти видачі питної води у Кропивницькому: список (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024