Держенергонагляд перевірятиме обленерго на дотримання графіків відключень світла

09:26, 01 Грудня, 2022
strum v rukah

 

Держенергонагляд перевірятиме обленерго на дотримання графіків відключень електроенергії та обладнання системи протиаварійної автоматики.

 

Такі перевірки здійснюватимуть за наказом Міненерго. Участь у них братимуть представники НКРЕКП, СБУ, а також НЕК «Укренерго», йдеться на сайті Міністерства енергетики.

“За результатами моніторингу для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних відключень Міненерго видало наказ, згідно з яким Держенергонагляд протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики”, йдеться у повідомленні.

Крім графіків відключення, перевірятимуть і технічний стан елементів обладнання системної протиаварійної автоматики.

«Наші енергетики без відпочинку, цілодобово відновлюють енергопостачання, щоб якомога швидше повернути світло та тепло в оселі українців. Саме тому важливо, щоб всі енергетичні компанії, оператори систем розподілу працювали злагоджено та відповідально”, – зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко.

За його словами, графіки відключення електроенергії мають бути складені та застосовуватись відповідно до вимог чинного законодавства та максимально, наскільки це зараз можливо, враховувати потреби споживачів. В свою чергу, оператори систем розподілу мають чітко дотримуватися цих графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій.

Також, відповідно до наказу Міністерства, уповноважені представники Держенергонагляду чергуватимуть на диспетчерських пунктах ОСП та ОСР в ранкові та вечірні пікові години для контролю за дотриманням графіків відключення електроенергії.

 

Останні новини по темі

Перевищив швидкість та влетів на “заправку”: у Кропивницькому сталася ДТП з чотирма авто (ФОТО)

1 copy copy
Zagunuv pamyat geroyam

Кропивницький та область в жалобі: прощатимуться з воїнами-земляками

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

18:17, 28 Листопада, 2023

У Кропивницькому цими вихідними відбулася акція з безкоштовного визначення груп кров. До заходу ...

17:46, 28 Листопада, 2023

У Кропивницькому з нагоди Дня волонтера у краєзнавчому музеї відбудеться виставка волонтерського ...

17:14, 28 Листопада, 2023