На випадок форс-мажорів: міжнародний фонд передав Кіровоградщині мобільні резервуари для води

17:20, 07 Грудня, 2022

«Дніпро-Кіровоград» отримало від UNICEF 60 мобільних резервуарів для води. Їх використовуватимуть для тимчасового стаціонарного встановлення на випадок форс-мажорів із водопостачанням.

За словами керівника підприємства Олександра Пісного, баки вміщують один кубічний метр води, інформує пресслужба облради.

“Таким чином матимемо змогу розширити локації на випадок форсмажорів із водопостачанням. Дякую нашим міжнародним партнерам за підтримку в такий складний час», – зазначив Олександр Пісний.

Керівниця програм UNICEF у Кіровоградській області Тетяна Федоренко розповіла, що раніше фонд вже передав на підприємство чотири генератори, які допомагають забезпечувати водою жителів регіону.

Крім того, вона зауважила, що ще майже півтори сотні баків на 300 літрів UNICEF передасть у пункти Незламності в громадах.

Нагадаємо, майже 60 мільйонів гривень передбачив UNICEF на підтримку Кіровоградської області.

Останні новини по темі
Буксирували та діставали з кюветів: на Кіровоградщині ліквідують наслідки негоди (ФОТО)
photo 2022 12 08 06 47 31 2
Zagunuv pamyat geroyam
Новгородківська громада повідомила про втрати на війні
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024