Один день за кілька хвилин: як спецпризначенці працюють на південному напрямку (ВІДЕО)

09:27, 09 Грудня, 2022

 

Спецпризначенці показали у кількох хвилинах свій день у боротьбі проти ворога. Події відбуваються на південному напрямку.

 

“Доїхати до місця виконання задачі цілими. Спробувати запустити дрон. Сховатися від артилерії росіян. Знову дрон. Знову артилерія. Запустити дрон. Артилерія. Розвідка ворожих позицій. Певні події, про які не можна говорити. І знову ворожий обстріл. Зібратися і вирушити назад. Ледь не загинути по дорозі від ворожого танку. Приїхати на місце збору і готуватися до наступного виїзду”, – кількома реченнями розповіли у Telegram-каналі “ССО України” про бойовий день наших воїнів.

Загалом же, це – короткий опис подій, знятих на південному напрямку під час роботи з операторами одного з підрозділів ССО України.

“І це – лише кілька годин із життя наших воїнів, зафіксовані на камеру протягом дня. Із таких днів і складається наша воєнна буденність”, – підкреслили в описі до відео.

 

Останні новини по темі
“Дніпро-Кіровоград” подало заяву до СБУ за поширення фейків у соцмережах
17781eb7 fc54 4530 b335 39562925dce2
vustavka Azov1
«Герої живі, поки про них пам’ятаємо» – у Кропивницькому презентували виставку пам’яті захисників з «Азову» (ФОТО)
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024