Присвячені містам-героям: у Кропивницькому всі бажаючі можуть прикрасити ялинки на центральній площі

11:42, 12 Грудня, 2022

У Кропивницькому 16 гpудня на площі Геpоїв Майдану пpикpасять дванадцять новоpічних деpев. Заступниця голови Кіровоградськорї ОВА Катерина Колтунова розповіла, що 10 ялинок присвячені містам-героям, які постраждали від російської навали, інші дві – ЗСУ і волонтерам.

 

 

 

“Ці сосни з приватної садиби Андрія Райковича. На них не було витрачено гроші з бюджету, це подарунок місту”, – уточнила вона.

16 грудня о 12:00 ялинки прикрашатимуть волонтери, військові та вимушені переселенці – запрошують всіх охочих долучитися. Для прикрашання варто взяти кульки чи обереги-янголятка.

“В нашій області багато людей, яким довелося рятуватися з рідних міст. Тому в рамках акції всі охочі можуть прикрасити ялинку, наприклад, Маріуполя, або повісити янголятко на ялинку, присвячену Херсону”, – розповіла Катерина Колтунова.

Урочисте запалення гірлянд відбудеться 19 грудня о 16:00. Ілюмінація працюватиме щодня з п’ятої до восьмої вечора від генератора, щоб не створювати додаткове навантаження на електромережу.

Також ілюмінаціями прикрасять ялинки біля будівлі міськради, які також працюватиме від генератора.

У Туристично-інформаційному центрі у Кропивницькому (вулиця Гоголя, 91, біля Головпоштамт) з 15 до 19 грудня включно працюватиме резиденція Святого Миколая. Тут малеча зможе передати листа зі своїми бажаннями, а за віршик чи малюнок отримати солодкий подарунок.

Нагадаємо, через війну цієї зими новорічну ялинку з ілюмінацією не встановлюватимуть на центральній площі Кропивницького. Але для дітей буде діяти резиденція Святого Миколая.

Останні новини по темі
“Товару” на 1,8 мільйона: у Кропивницькому підозрюваному у наркоторгівлі обрали запобіжний захід
suddi
pozh09
В Олександрії внаслідок пожежі постраждала жінка
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024