Погода додала навантаження: жителів Кіровоградщини закликають зменшити споживання електрики (ОНОВЛЕНО)

11:53, 09 Січня, 2023

 

Жителів Кіровоградщини просять терміново зменшити споживання електроенергії, аби уникнути аварійних відключень. Ситуацію пояснюють погіршенням погоди.

 

Як повідомили у пресслужбі “Кіровоградобленерго”, під час морозів навантаження на енергосистему різко збільшується, в області зросло електроспоживання.

“Звертаємося до мешканців області з проханням не користуватись зайвими електроприладами, це вбереже систему від перенавантажень та зменшить кількість аварій обладнання”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, пояснили, що якщо ліміт споживання буде перевищений, то можливе застосування графіків аварійних відключень та перехід на графік погодинних відключень у режимі 2/2.

ОНОВЛЕНО:

У пресслужбі “Кіровоградобленерго” об 11:54 повідомили, що за розпорядженням НЕК “Укренерго” по всій Кіровоградській області сьогодні, 9 січня, з 12:00 діятммуть аварійні відключення електроенергії.

“Це необхідний крок, щоб уникнути перевантаження мереж та збалансувати енергосистему.Цей графік запроваджується в екстреному порядку, тому попередньо оприлюднити його неможливо”, – йдеться в повідомленні.

Графіки погодинних відключень наразі не діють.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині невідомий вночі підкидає хрестики та іконки до магазину (ФОТО, ВІДЕО)
qtt
pere 3
20 людей, на честь яких перейменують вулиці Кропивницького (ПОДКАСТ)
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024