Перший із трилогії: кропивницька письменниця презентувала дебютний роман (ФОТО)

14:39, 13 Січня, 2023

 

Сьогодні, 13 січня, відбулася презентація дебютного психологічного роману кропивницької письменниці Вікторії Шкабой “Солодко, токсично, туманно”.

 

Роман описує зсередини емоційні “гойдалки” токсичних стосунків та психологічного насильства в парі. Події роману відбуваються у місті без назви, проте в тексті можна вгадати локації Кропивницького, такі як Дендропарк, Театральна площа, так званий “Шервудський ліс” тощо.

Крім основної сюжетної лінії, в “Солодко, токсично, туманно” є детективна лінія, заснована на міській легенді про маніяка і на тому, як міські легенди загалом створюються.

Як пояснила “Гречці” авторка Вікторія Шкабой, “Солодко, токсично, туманно” є першим романом з вже написаної трилогії. Наразі вже підписаний договір з видавництвом про друк наступних книг трилогії “Вглиб Кароліни” і “Чому Меліса?” у 2023 році.

12 copy copy copy copy copy

“Перша книга мала вийти ще у березні, та через повномасштабне вторгнення все перенеслося майже на рік. У трилогії я висвітлюю різні соціально гострі теми, які часто є табуйованими у суспільстві, але від того не менш важливі: інвалідність, ресоціалізація військових, психологічне насильство і стосунки з маніпулятором, репродуктивний тиск тощо”, – додала вона.

В трилогії романів Вікторія Шкабой використовує прийом перехідних персонажів: другорядні герої в одному романі можуть бути головними у другому і згадуватися мимохідь у третьому.

“Романи присвячені різним темам, проте події відбуваються в одному художньому світі, з тим самим Парком у центрі міста, з тими ж вулицями. Перехідні у мене є не тільки окремі персонажі, а цілі події, які стають точкою перетину різних героїв і по-різному впливають на сюжети у романах”, – уточнила Вікторія Шкабой.

Придбати книгу можна на сайті видавництва “Кондор” за посиланням ,а також вже найближчим часом вона з’явиться у продажу в мережі “Книгарня Є” та Yakaboo.

13 copy copy copy

Нагадаємо, “Гречка” писала, що таке психологічне насильство і як від нього захиститися. У матеріалі
письменниця Вікторія Шкабой поділилася власним досвідом токсичних стосунків з маніпулятором, які вилилися у довгу психотерапію і художній роман, заснований на реальних подіях.

 

Останні новини по темі
У “військкоматі” прокоментували скандальне відео із нібито врученням повістки чоловіку у Світловодську (ВІДЕО)
2699098 osnovne pro povistki yak hto i komu vruchayut
11111111111
На реконструкцію площі Героїв Майдану цьогоріч планують виділити дев’ять мільйонів
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024