Перший із трилогії: кропивницька письменниця презентувала дебютний роман (ФОТО)

14:39, 13 Січня, 2023

 

Сьогодні, 13 січня, відбулася презентація дебютного психологічного роману кропивницької письменниці Вікторії Шкабой “Солодко, токсично, туманно”.

 

Роман описує зсередини емоційні “гойдалки” токсичних стосунків та психологічного насильства в парі. Події роману відбуваються у місті без назви, проте в тексті можна вгадати локації Кропивницького, такі як Дендропарк, Театральна площа, так званий “Шервудський ліс” тощо.

Крім основної сюжетної лінії, в “Солодко, токсично, туманно” є детективна лінія, заснована на міській легенді про маніяка і на тому, як міські легенди загалом створюються.

Як пояснила “Гречці” авторка Вікторія Шкабой, “Солодко, токсично, туманно” є першим романом з вже написаної трилогії. Наразі вже підписаний договір з видавництвом про друк наступних книг трилогії “Вглиб Кароліни” і “Чому Меліса?” у 2023 році.

12 copy copy copy copy copy

“Перша книга мала вийти ще у березні, та через повномасштабне вторгнення все перенеслося майже на рік. У трилогії я висвітлюю різні соціально гострі теми, які часто є табуйованими у суспільстві, але від того не менш важливі: інвалідність, ресоціалізація військових, психологічне насильство і стосунки з маніпулятором, репродуктивний тиск тощо”, – додала вона.

В трилогії романів Вікторія Шкабой використовує прийом перехідних персонажів: другорядні герої в одному романі можуть бути головними у другому і згадуватися мимохідь у третьому.

“Романи присвячені різним темам, проте події відбуваються в одному художньому світі, з тим самим Парком у центрі міста, з тими ж вулицями. Перехідні у мене є не тільки окремі персонажі, а цілі події, які стають точкою перетину різних героїв і по-різному впливають на сюжети у романах”, – уточнила Вікторія Шкабой.

Придбати книгу можна на сайті видавництва “Кондор” за посиланням ,а також вже найближчим часом вона з’явиться у продажу в мережі “Книгарня Є” та Yakaboo.

13 copy copy copy

Нагадаємо, “Гречка” писала, що таке психологічне насильство і як від нього захиститися. У матеріалі
письменниця Вікторія Шкабой поділилася власним досвідом токсичних стосунків з маніпулятором, які вилилися у довгу психотерапію і художній роман, заснований на реальних подіях.

 

Останні новини по темі
У “військкоматі” прокоментували скандальне відео із нібито врученням повістки чоловіку у Світловодську (ВІДЕО)
2699098 osnovne pro povistki yak hto i komu vruchayut
11111111111
На реконструкцію площі Героїв Майдану цьогоріч планують виділити дев’ять мільйонів
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024