На реконструкцію площі Героїв Майдану цьогоріч планують виділити дев’ять мільйонів

14:08, 13 Січня, 2023

Цьогоріч у Кропивницькому з міського бюджету на реконструкцію площі Героїв Майдану планують витратити понад дев’ять мільйонів гривень.

Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті міськради.

Залучивши ці гроші, зможуть виконати близько 11 % від запланованих робіт по облаштуванню площі. Реконструкцію планують завершити 2024 року. Загальна вартість будівництва складає понад 90 мільйонів гривень.

У жовтні 2021 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради ТОВ «Гільдія зодчих», яка працювала над виготовленням проєктно-кошторисної документації, презентувала перший ескіз. Тоді на розробку проєкту з міського бюджету виділили 700 тисяч гривень.

Цьогоріч фінансування виділять, якщо відповідний проєкт рішення підтримають депутати на сесії міськради.

Цьогоріч на капітальний ремонт та реконструкцію медичних закладів Кропивницького планують витратити майже 100 мільйонів гривень. Та 16 мільйонів 330 тисяч 900 гривень з міського бюджету на капітальний ремонт садочків та шкіл.

“Гречка” раніше писала про поради експертів, як має виглядати площа Героїв Майдану після перемоги, зважаючи на світовий досвід, який представили у “Довіднику з відбудови міст” фахівці Офісу міських проєктів “Урбанина”.

Останні новини по темі
Перший із трилогії: кропивницька письменниця презентувала дебютний роман (ФОТО)
11 copy copy copy
998
У гуртожитку на Соборній горіла квартира
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024